DİSAN HİDROLİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Hidrolik Makine, Tesis Mühendisliği

Adres : DİSAN HİDROLİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Kavaklı Mahallesi, Hayati Sokak, No:44 Silivri / İSTANBUL
Eposta :info@disan.com.tr
Telefon : 05326124358
Web Sitesi : http://www.disan.com.tr
Hakkında :

1992 yılından itibaren hidrolik makine sektöründe hizmet vermektedir. İlk çalışmalarını vinç imalatında yoğunlaştıran kuruluşumuz balyalama presleri vediğer hidrolik makinelerin de üretimiyle ürün yelpazesini genişletmiştir.

Ürün yelpazemiz kağıt balya presi, metal balya presi, hurda demir kesme makası ve presi, shredder, evrak imha, statik kompaktör, konveyör, çöp ayrıştırma tesisleri, kanca vinci, mobil hurda vinci, sabit hurda vinci, süpürgelik sistemi, tromel, üçlü elek gibi geri dönüşüm sektöründe çöpün ayıklanması, balyalanması ve nakliyesinde ihtiyaç duyulan hemen her makineyi içermektedir.

Ürettiğimiz makinelerde yüksek kalite ve güvenliğe verdiğimiz önem bize müşteri memnuniyeti ve sektörde “marka” olmamızı sağlamıştır. Özellikle balyalama presleri üzerinde yapılan uzun AR-GE çalışmaları neticesinde hem var olan pazar payımız sağlamlaşmış hem de artmıştır.

Son yıllarda çöp ayrıştırma tesisleri üzerine yoğunlaşarak daha modüler, kurulumu, bakımı kolay işlevsel konveyörler geliştirerek, tesis maliyetlerini düşürmek için önemli çalışmalar yapmış bulunmaktayız ve nihayet bu çalışmalarımızın sonuçlarını imalatlarımızda görmekteyiz.

Uzman kadrosu ve teknik ekibiyle birlikte yapılan verimlilik analizleriyle yüksek kalitede düşük maliyetli balyalama presleri üretilerek dünya pazarına girme fırsatı yakalanmıştır. Bu bağlamda Doğu Avrupa (Bulgaristan, Yunanistan, Romanya vs…) ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaya başlanmış ve diğer ülkelere yönelik çalışmalar da hızla yapılmaktadır.

Ürünlerimizin satış sonrası hizmetleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilmiş ve her türlü teknik destek ürün satış garantisi kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır.

 Bizce bu sektördeki en önemli unsur güvenli, kaliteli, dayanıklı ve kolay kullanılabilir ürünler üretmektir. Bu yöndeki çalışmalarımızı sadece bugün değil gelecekte de devam ettirmenin görevimiz olduğuna inanıyoruz.

 Dönüşüm teknolojisinin gelişmelerine paralel olarak ürünlerimizin yenilenmesiyle birlikte daha temiz bir doğa için çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz.


 - DİSAN HİDROLİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.