ULUS MÜHENDİSLİK ÇEVRE DANIŞMANLIK EĞİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜV. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Çevre Danışmanlık ve Atık Yön.

Adres : CEVİZLİ MAH. TUGAY YOLU CAD. FÜSUN SOK.NO:3 D:2 MALTEPE / İSTANBUL
Eposta :info@uluscevre.com.tr
Telefon : (216)(3056332)
Web Sitesi : http://www.uluscevre.com.tr
Hakkında :

ULUS MÜHENDİSLİK, bir tesisin kurulumunun planlaması aşamasında, ÇED ve ÇSED raporlarının hazırlanması, kurulum ve işletme süreci boyunca çevre mevzuatına uyum, sürdürülebilir işletme, sürdürülebilir çevre, inovasyon, dönüştürülebilir faaliyet ve yalın işletme mottosunu benimseyen uzman mühendis ekibiyle danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firmamız ulusal ve global tüm çevreci yasal ve teknik yenilikleri takip ederek, ihtiyaç duyulan her yeni projeye hizmet verebilecek durumdadır.

ÇED, ÇESED ve Çevre danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra, TMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı) Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı (KKDİK mevzuatı çalışmaları), Entegre Atık Yönetimi, Arıtma Tesisi Projelendirme, kurulum ve İşletme, Kalite Yönetim Sistemleri kurulumu, Sürdürülebilirlik Raporlaması, Karbon ve Su Ayak izi Raporlama konularının her birinde ayrı uzman kadrosu ve ekibiyle hizmet vermektedir.

En güçlü tarafımız; multidisipliner çalışma anlayışıyla var olan bir problemi en ivedi şekilde çözüme kavuşturacak bir mühendis ekibimizin olmasıdır. Bu güçlü yönümüzle sektörün ilk tercih edilen firmalarından birisi olmak bizi daha büyük hedeflere doğru yönlendirmektedir.

info@ulustmgd.com.tr    info@uluscevre.com.tr    kkdik@uluscevre.com.tr


 - ULUS MÜHENDİSLİK ÇEVRE DANIŞMANLIK EĞİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜV. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.