Etkinlikler
Yönetim Kurulu Toplantımız

DEĞERLİ TÜDAM AİLESİ,

23 Ağustos 2017 tarihinde 17:00-19:00 Saatleri arasında Maltepe – İstanbul’da aylık olağan Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Toplantıya Katılanlar;
Sayın Vedat KILIÇ TÜDAM Derneği Yönetim Kurulu Başkanı,
Sayın Ercan YÜREKLİ TÜDAM Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
Sayın Kayhan URAL TÜDAM Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
Sayın Cemal PALABIYIK TÜDAM Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
Sayın Kahraman AĞAOĞLU TÜDAM Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

Ayrıca Üyemiz Sayın Hasan ÇETİNKAYA Akşam yemeğine katılarak bizleri yalnız bırakmamıştır.

Toplantıda Alınan Kararlar;

1. 2017 Yılı Mali verileri incelenmiş ve uygun olduğu değerlendirilerek, İş yoğunluğu nedeni ile aidatlarını yatıramayan üyelerimize hatırlatma yapılmasına,

2. 8’incisi düzenlenen TÜRKTAY Paneline Altın Sponsor olarak katılmamız ve Panelde Derneğimizin talebi doğrultusunda oluşturulan 2 oturumda Panelist olarak katılacak olan Sayın Dernek Başkanımız Vedat KILIÇ ve Sayın Başkan yardımcımız Ercan YÜREKLİ değerlendirmelerde bulunarak Y.K. üyelerini bilgilendirmişlerdir.

3. Daha önceden birkaç defa duyurusu yapılan, 7-11 Kasım 2017 Tarihinde düzenlenecek olan ECOMONDO Fuarı Rimini/İtalya katılacak üyelerimiz hakkında Yönetim Kuruluna bilgi verilmiştir.

4. Ön Başvurusu yapılan Proje hakkında Yönetim Kuruluna bilgi verilmiştir.

5. TÜDAM DERNEĞİ’nin 10’uncu kuruluş yıldönümü anısına; 15 Eylül’de 19:00-23:00 Saatleri arasında Canlı Müzik eşliğinde Yemekli İstanbul Boğazında Tekne Turu yapılmasına ve tüm üyelerimizin ve Sektörde faaliyet gösteren ilgililerin davet edilmesine karar verilmiştir.
(Lütfen ajandalarınıza not alınız 15 Eylül’de İstanbul’da buluşuyoruz.)

Toplantı bitiminde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Ercan YÜREKLİ Toplantıya katılan değerli üyelerimizi akşam yemeğine davet etmişlerdir. Bu nazik daveti nedeni ile Kendilerine ayrıca teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla.

Tahsin KORKMAZ
TÜDAM DERNEĞİ

GENEL KOORDİNATÖR