Etkinlikler
YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

15 Temmuz 2017 Günü 10:00 -14:00 Saatleri arasında Ankara’da Dernek Ofisimizde Yönetim Kurulu Toplantımız İcra edilmiştir.

Toplantıya,

·         Sayın Vedat KILIÇ Yön.Klr.Bşk.,

·         Sayın Kemal ŞAHİN Yön.Krl.Üyesi ve Sayman,

·         Sayın Cemal PALABIYIK Yön.Krl.Üyesi,

·         Sayın İsmail TATAR Yön.Krl.Üyesi,

·         Sayın Kayhan URAL Yön.Krl.Üyesi,

·         Sayın Av.S.Özgür ARDIÇ Dernek Avukatı,

·         Sayın Fuat Tay Dernek Üyesi olarak katılmışlardır.

Toplantıda Alınan KARARLAR:

1.        Mali Veriler Değerlendirilmiş ve Aidat ödemesini iş yoğunluğu nedeni ile unutan üyelerimize Y.K. Üyeleri tarafından  hatırlatma yapılmasına,

2.       8’inci TÜRKTAY Paneline Sponsor olarak katılım yapılmasına,

3.ECOMONDO Enerji ve Geri Dönüşüm Fuarına Rimini/İtalya, Derneğimize özel Kontenjan alınmıştır. Dernek üyelerimizin Gelişen teknolojileri yerinde görebilmeleri ve inceleme yapabilmeleri adına katılım yapılmasına Ayrıca İtalya’da Bir Plastik Geri Dönüşüm Tesisinin ziyaret edilerek incelenmesine, (Fuar Hakkında Detaylı Bilgi Daha önce verilmişti. Tekrar Ek olarak siz değerli üyelerimizle paylaşıyorum. Konaklama+Sabah Kahvaltısı+Fuarda Öğle Yemeği+fuar Alanına Gidiş-Geliş ve Hava Alanı Otel – Otel Hava Alanı Aktarımı ücretsiz olup Sadece Akşam Yemeği ve Uçak Bileti  Fuar gelen üyemize aittir. Bu gün İtibarı ile Uçak Bileti Gidiş-Dönüş 500Tl dir. Gelmeyi düşünen üyemizin dikkatine.) KATILIM FORMUNUN DOLDURULUP GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

4.       Proje Başvurusunda bulunulmasına,

5.       TÜDAM Derneğinin 10’uncu Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinin Planlanmasına karar verilmiştir