Etkinlikler
Tüdam Derneği Seçimli Olağan Genel Kurul Hakkında

DEĞERLİ TÜDAM ÜYELERİ;

 

Dernek Tüzüğümüz gereği 2 yılda bir yapılması zorunlu olan SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULUMUZ, 12 MART 2016 Tarihinde Holiday Inn Ankara adresinde 33 üyemizin katılımı ile icra edilmiştir.

  1. Divan Heyeti seçimi yapılmış ve Sayın Ercan YÜREKLİ Divan Heyeti başkanı, Sayın Tuğba KIRER ve Sayın Fikri KARAMAN Katip üyeliğe seçilmiştir.
  2. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Vedat KILIÇ Tarafından 2015 yılı  faaliyet raporu Hazirun’a sunulmuş.
  3. Yönetim Kurulu Üyemiz ve Saymanımız Sayın Kemal ŞAHİN  tarafından 2015 Yılı Mali Durum Raporları Haziruna  sunulmuştur.
  4. 2015 Yılı Faaliyet Raporu ve 2015 Yılı Mali Raporları incelenmiş ve Hazirun tarafından ibra edilmiştir.
  5. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantımıza Receylıng Dergisi Genel Yayın  Yönetmeni Sayın Türkay ÖZGÜR ve TÜMAKÜDER Yön.Krl.Bşk.Sayın Mustafa AKALP Toplantımıza katılarak bizleri onurlandırmışlardır.
  6. Yeni Üyelerimize Dernek Rozetimiz  takılmış ve Haziruna takdim edilmiştir.

Alanya Geri Dönüşüm.(Antalya)

Şallılar Kağıt. (İstanbul)

Mensan Geri Dönüşüm,(İzmir)

2 AY GERİ Dönüşüm,(Balıkesir)

TCV75 Geri Dönüşüm(Ankara)

Çankaya Katı Atık G.D. (Ankara)

Altıntaşlar 2 Geri Dönüşüm (Ankara)

Yeni Birlik Geri Dönüşüm(Ankara)

  1. 17 Üye Yönetim Kurulu Asil ve Yedek üyesi olarak başvurmuştur.
  2. 6 Üyemiz Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeliği için başvurmuştur.
  3. 33 Üyemiz Hazirun olarak bulunmuş. Fakat bir üyemiz oylama öncesi acil bir işi çıkması nedeni ile oy kullanmadan ayrılmak zorunda kalmıştır. Bu nedenle 32 oy kullanılmış. 2 Oy geçersiz, 30 Oy geçerli olarak Divan Başkanlığı tarafından kabul edilmiştir.  

YÖNETİM     KURULU   ASİL    ÜYE     :            YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE:                        DENETİM  KURULU  ASİL     ÜYE :              DENETİM KURULU YEDEK ÜYE:

1.Sayın Vedat KILIÇ                   29 OY             1.Sayın Volkan KARTLI                                       1.Sayın TUĞBA KIRER         24 OY             1.Sayın İrfan DEMİR            

2.Sayın Cemal PALABIYIK         23 OY             2.Sayın Dilaver ŞALLI                                          2.Sayın Fikri KARAMAN      21 OY             2.Sayın Hasan KARAKUŞ    

3.Sayın Kemal ŞAHİN                21 OY             3.Sayın İsmail TATAR                                         3.Sayın Bekir POLAT            16 OY             3.Sayın Gökhan SEVİM       

4.Sayın Ercan YÜREKLİ              20 OY             4.Sayın Ekber ÇAVUŞOĞLU

5.Sayın Kahraman AĞAOĞLU  18 OY             5.Sayın Erdoğan ALTINTAŞ

6.Sayın Kayhan URAL                15 OY

7.Sayın N.Cafer YEŞİLKAYA      13 OY, 

Oy alarak sayım tamamlanmıştır.  Divan Başkanlığı tarafından Divan tutanağı imzalanarak tutanak kayıt altına alınmış ve Dernekler Masasına verilmek üzere Dernek Genel Koordinatörüne teslim edilmiştir.

YAPILAN SEÇİMİN DERNEĞİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLMASI DİLEĞİYLE.

 

Saygılarımla.