Etkinlikler
YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

21 Ekim 2015 Tarihinde, 11:00-17:00 Saatleri arasında HiltonSa Ankara’da Yönetim Kurulu Toplantısı Yapılmıştır.
 
Toplantıya;
                Y.K.Başkanı Sayın Vedat KILIÇ
                Y.K. Üyesi(Sayman) Sayın Kemal ŞAHİN
                Y.K.Üyesi Sayın N.Cafer YEŞİLKAYA
                Y.K. Üyesi Sayın Mehmet ÖZMÜŞ
Y.K. Üyesi Sayın Cemal PALABIYIK
Y.K. Üyesi Sayın Kahraman AĞAOĞLU ve Üyelerimizden Sayın Ekber ÇAVUŞOĞLU Ziyaret etmiştir.

 
Toplantıda Gündem Maddeleri değerlendirilmiş ve Değerli Y.K. Üyeleri görüşlerini belirtmişlerdir.
1.    ÇEVKO VAKFININ gerçekleştirmiş olduğu Kongrenin değerlendirilmesi yapılmış. Atık Yönetiminin Dünyadaki  uygulamalarının öğrenilmesi ve Yapılan uygulamaların Türkiye ile karşılaştırılmasının yapılmasında faydalı olduğu değerlendirilmiştir.
 
2.    TÜRKTAY Tarafından Gerçekleştirilmekte olan Atık Yönetimi Paneli ele alınmış. Dernek Başkanımız Sayın Vedat KILIÇ’ın hazırlamış olduğu sunum Y.K. Üyeleri tarafından incelenmiş ve uygun olduğu değerlendirilmiştir.
 
3.    Kasım Ayında İtalya’nin Rimni Kasabasında ECOMONDO FUAR’ına üyelerimizin göstermiş olduğu yoğun katılımın memnuniyet verici olduğu ve Diğer Katılımcılar arasında örnek bir seviyede olduğu gözlenmiştir.
 
4.    Derneğimiz Tarafından EKONOMİ BAKANLIĞINA Başvurusu yapılan ve Onaylanan UR-GE Projesinin değerlendirilmesi yapılmış ve Projeye başvuran Üyelerimizin projeden ayrılanalar olması nedeni ile Projenin uygulanmasından vazgeçilmesine ve Ekonomi Bakanlığının ilgili birimine konu hakkında bilgi verilmesine karar verilmiştir.  
 
5.    Üyelerimiz ile daha iyi iletişim kurabilmek ve iletişim imkanlarını arttırabilmek adına Y.K. tarafından deneme sürecinde bulunan Facebook,WahtsApp,Sms uygulamalarının başarılı bulunması sonucunda; Tüm üyelimizin kullanımına sunulmasına, Adı geçen iletişim kanallarında sorunlar olması durumunda Üyelimizin Dernek İletişim Sorumlusu Tahsin KORKMAZ’a bilgi vermesi ile sorunun çözümüne katkı sağlamalarına,
 
6.    Üye Aidatlar ve Mali Veriler incelenmiş ve Üyelerimizin Aidatları ile Derneğimizin faaliyetlerini Sürdürdüğüne ve onları temsil ettiği bilinci ile Üyelerimizin Aidatlarını düzenli ödeme konusunda bir kez daha hatırlatma yapılmasına,
 
7.    2016 Yılı için Yaptırılacak olan ajandamıza Reklam vererek destek olan üyelerimize teşekkür edilmesin kara verilmiştir.