Etkinlikler
Seçimli Genel Kurul Bilgilendirmesi

DEĞERLİ TÜDAM AİLESİ

8 Mart 2019 Günü Latanya Otel Ankara’da Seçimli Genel Kurulumuzu İcra Ettik.

Seçimli Genel Kurulumuza katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Genel Kurulumuz daha önceden bildirilen Gündem Maddeleri üzerine Toplantımızı gerçekleştirmiş bulunduk.

  1. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Vedat KILIÇ tarafından 2018 yılı Faaliyet Raporu sunulmuş ve gerçekleştirilen faaliyet  ve toplantılar Değerli üyelerimize  ifade edilmiştir.Haziruna 2018 yılında Derneğimize yeni üye olan ve üyelikten ayrılan üyelerin bilgisi verilmiştir.
  2. 2018 Yılı Mali Raporumuz Dernek Saymanımız Sayın Mustafa KIZILIRMAK tarafından değerli

Haziruna sunulmuştur.

 

  1. Divan Başkanı Sayın Ercan YÜREKLİ tarafından Haziruna 2018 Faaliyet Raporu ve 2018 Yılı Mali Raporları ibra oylaması yapılmış ve Hazirun tarafından her iki raporda ibra edilmiştir.

 

  1. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu  Seçim Oylaması  öncesi;

Çınar Kağıt Gnl.Md.Sayın Kemal ŞAHİN Söz almış; Gündemin değerlendirmesini yaparak geçmiş dönemde faaliyet gösteren Başta Yön.Krl.Başkanı Sayın Vedat KILIÇ’a ve Yönetim Kurulu üyelerine  teşekkür etmiş ve bütün üyelerin aday olabileceği bir seçim sisteminin faydalı olacağını dile getirmiştir.

 

Atıksan Gnl.Md. Sayın Cemal PALABIYIK Söz almış; Sektörün bulunduğu durumu, Sıfır Atık uygulamasının sektöre etkilerini dile getirmiş ve Hiçbir üye ile şahsi bir sorununun bulunmadığını özellikle dile getirmiştir.

 

Burkasan Adına Söze alan Sayın Vedat KILIÇ, Sektörün bulunduğu durumu detaylı olarak Haziruna ifade etmiş ve Yönetimin etkin olarak faaliyetlerini yerine getirebilmesi için Yönetim Kurulunun proje üretmesi ve etkin olarak görev yapmasının önemini dile getirmiş ve  bu kapsamda Yönetim kurulunun blok Liste olarak seçime gidilmesinin faydalı olacağını belirtmiştir.

 

BOLÇEV  Firması adına Söz alan Erdal GÖNEN Yaşadığı sorunları dile getirerek Çevre Mühendislerinin Atık Özelinde özel  bir eğitim almasının gerektiğini dile getirmiştir.

 

  1. Divan Başkanı Sayın Ercan Yürekli tarafından, Hazirunun Seçim uygulamsının Blok veya Çarşaf Liste  yönünde oylamaya sunuşmuş. Oylama Sonucunda 6 üye Çarşaf Liste 33 Üye Blok Liste ile seçim yapılmasını takdir etmiştir.

 

  1. Sayın Vedat KILIÇ’ın Hazırlanış olduğu Blok Liste Divan Başkanlığına sunulmuştur. Divan Başkanı tarafından başka liste var mı? Şeklinde Haziruna sorulmuştur. Hazirun’dan başka liste sunulmamıştır. Yapılan oylamada;

SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL  SEÇİM SONUÇLARI :

OYLAMAYA KATILAN ÜYE :39

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri :

1-) Vedat KILIÇ

2-) Ercan YÜREKLİ

3-) Haydar KESER

4-) Ergin ERDİNÇ

5-) Kayhan URAL

6-) Tansel Haşim AKBAYSAN

7-) Mustafa MÜDÜROĞLU

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri :

1-) Gani TARHAN

2-) Tülay EKİN

3-) Tüncay ÇOBAN

4-) Tamer BİLGİNER

5-) Ertan YALUR

Denetim Kurulu Asil Üyeleri :

1-) Bünyamin BENLİ

2-) Bünyamin SARIKURT

3-) Gökay DAŞDELEN     

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri :

1-) İsmail ŞAHAN

2-) Kahraman AĞAOĞLU     

3-) Murat YAMAN

Olarak seçim tamamlanmıştır.

Sayın Vedat KILIÇ Tarafından Haziruna yapılan teşekkür konuşmasında gösterilen desteğe ve güven’e teşekkür  etmiştir. Yatırım yapmaktan korkmayın İşinize yatırım yapın.  TÜDAM Sanayicileri Derneğinin Yükünün daha da arttığını ve Sektörün artık Sanayici olduğunun bilinmesi gerektiğini dile getirmiştir.