Etkinlikler
31 Ocak Yönetim Kurulu Toplantısı

DEĞERLİ TÜDAM ÜYELERİ,

31 Ocak 2019 Günü Merkezimiz’de 10:00-13:00 Saatleri arasında Yönetim Kurulu Toplantısı İcra edilmiştir.

Dernek Başkanımız Sayın Vedat KILIÇ Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısına Sayın Cemal PALABIYIK, Sayın Ergin ERDİNÇ, Sayın Kayhan URAL ve Üyelerimizden Sayın Kemal ŞAHİN ziyarette bulunarak katılım sağlamışlardır.

Toplantıda Alınan Kararlar:

 • REW 2019 Fuarına katılım sağlanmaması,
   
 • TUÇEV Tarafından Antalya’da düzenlenecek olan ATIK YÖNETİM ZİRVESİ’ne katılım sağlanması,
   
 • Toplama Ayırma Tesisleri için Ekipman ve Araç-Gereç desteği için çalışma yapılmasına ve ilgili Bakanlıklara müracatlarda bulunularak konunun gündeme alınması ve taleplerimizin karşılık bulması yönünde çalışma yapılmasına,
   
 • Dernek Başkanımızın Sayın Vedat KILIÇ tarafından Seçimli Olağan Üstü Genel Kurul yapılması yönünde önerisi üyelerin oy birliği ile kabul etmesi üzerine 9 Mart Esas, 23 Mart 2109 Yedek tarih olarak Seçimli Olağan Üstü Genel Kurulu yapılması oy birliği ile karar alınmıştır.
   
 • Seçimli Olağan Üstü Genel Kurul’da oy kullanabilmek ve aday olabilmek icing 2019 yılı dahil üyelik aidatı borcu bulunmaması gerektiğinin üyelere bildirilmesine karar verilmiştir. Seçimli Olağan Genel Toplantı adresi daha sonra değerli üyelerimize bildirilecektir.
   
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Md.Yrd.Sayın Banu BEHRAM KURAN Makamında ziyaret edilmiş ve Atık İthalatı Konusunda Bakanlığımıza 22 Ocak’ta verdiğimiz yazımızın genel bir değerlendirmesi yapılmıştır.